Gå til sidens indhold

Medlemmer af bestyrelsen

Her kan du se, hvem der er medlem af Konstruktørforeningens hovedbestyrelse.

Christian Vrist

Bestyrelsesmedlem

Telefon: 24825859
E-mail: christian@kf.dk

Gert Johansen

Formand

Telefon: 23675100
E-mail: gert@kf.dk

Henrik Schwartz

Bestyrelsesmedlem

Telefon: 25590799
E-mail: hs@kf.dk

Jørn Borg Nicolaisen

Bestyrelsesmedlem

Telefon: 61677226
E-mail: jorn@kf.dk

Kim Bendix Olesen

Bestyrelsesmedlem

Telefon: 30252181
E-mail: kim.olesen@kf.dk

Kim Benzon Knudsen

Sekretariatsleder

Telefon: 29931201
E-mail: kim@kf.dk

Kirsten Nielsen

Næstformand

Telefon: 20713134
E-mail: kirsten@kf.dk

Maria Bernadette Bernard Riise

Bestyrelsesmedlem

Telefon: 22640115
E-mail: maria@kf.dk

Sanne Lindberg

Bestyrelsessekretær

Telefon: 20683775
E-mail: sanne@kf.dk